Ja si ja uron Dua Lipa dy vjetorin e lidhjes Awrad Hadid

13:50 | 14 Qershor 2021

Ylli i muzikës pop, Dua Lipa dhe i dashuri i saj model, Anwar Hadid, po e festojnë përvjetorin e dytë të lidhjes romantike.

“Të dua Anwar Hadid. Urime, urime dy vjet”, ka shkruar Lipa në instagram derisa ka shpërndarë fotografinë e tij./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara