Ja si filloi dashuria e Dilarës me aktorin shqiptar (FOTO)

15:05 | 10 Mars 2017

Ebru Ozkan dhe aktori turk me origjinë shqiptare, Ertan Shabani, kurorëzuan lidhjen e tyre disa vjeçare në martesë në qershor të vitit 2016.

Në një ceremoni  mes miqve më të afërt, çifti i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit në një ambient mjaft të veçantë dhe larg vëmendjes mediatike në Stamboll.

Po kush është Ebru Ozkan dhe si nis historia e saj e dashurisë me shqiptarin nga Maqedonia?

Historia e dashurisë së aktores simpatike dhe shqiptarit nga Maqedonia, ka nisur disa vite më parë.

Ka qenë premiera e parë e serialit ‘Hayat’ në vitin 2012, që atëherë thuhet se mes dyshes nisën shkëndijat e para.

Më vonë ata u zhvendosën në lagjen Cihangir në Stamboll, dhe kanë bashkëjetuar para se të martoheshin./Arbresh.info

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-15 07:23:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-03-15 07:23:41Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Lajmet më të lexuara