Google ADS

Ja si dukej Meda kur u dashurua Lulja në të

00:53 | 10 Qershor 2017

Meda ka thënë disa herë që e ka tentuar shume suksesin, se ka luftuar pa ndal për të arritur në pikën e dëshiruar.

Meda, i suksesshëm në muzikë, e edhe në jetën private, pasi përpos që është tejet i kërkuar si këngëtar, ka edhe një familje mjaftë të bukur.

Meda dhe Lulja tashmë janë prindër të katër fëmijëve dhe duken të dashuruar si në ditën e parë, shkruan “Kosovarja”.

A e dini si dukej Meda, kur Lulja u dashurua në të?

Ja ku është foto e asaj kohe…

meda-1_1497046376-3597304

meda-2_1497046377-9815858 meda-3_1497046378-6448630

Shpërndaje në rrjete sociale