Google ADS

Ja sa seksi dukej mbrëmë prezantuesja e lajmeve të RTK-së (FOTO)

14:16 | 11 Shtator 2017

Prezantuesja e lajmeve të RTK-së Njomza Berisha-Miftari ka mahnitur mbrëmë.

Ajo dukej tejet seksi me një fustan të zi të hapur, përcjell arbresh.info.

Njomza është e martuar me këngëtarin Don Pizhi.

Ja si dukeshin çifti mbrëmë në dasmën e Getit dhe Marinës./arbresh.info/

21624025_718358638373334_2078315411_n