Google ADS

Ja kur lansohet kënga e DJ Blunt dhe Real One (FOTO)

15:18 | 24 Mars 2017
Arbresh.info

DJ Blunt dhe Real One gjithmonë sjellin gjëra interesante.

Dyshja kanë bashkuar përsëri forcat për të sjell diçka, shkruan portali arbresh.info.

Kësaj radhe ata do sjellin këngën ‘Pare si Thaçi Pare si Rama’.

Në një prononcim për portalin arbresh.info Real One zbuloi se videoklipi është xhiruar në lokacione të ndryshme dhe për të është përkujdesur produksioni Imagine Films.

Përndryshe, ky projekt muzikor do të publikohet me datë 1 prill./Arbresh.info

blunt1

blunt2

dj-blunt

 

Të ngjashme