Ja çka i ndodhi Burakut & Grupit Fama në një mbrëmje muzikore (VIDEO)

18:59 | 30 Maj 2017

Burak Vehapi i Grupit Fama ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai ka treguar më shumë detaje nga albumi live me gjithsej 17 këngë, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash Burakut dhe Grupit Fama i kanë ra edhe ‘msysh’.

Në një mbrëmje muzikore ju kishte ndodhur diçka e pazakonshme.

Për ta kuptuar klikoni në linkun e mëposhtëm./Arbresh.info

 

Të ngjashme