Ja çfarë thotë babai i Anitës për Ramushin (VIDEO)

18:37 | 9 Maj 2017

Spikeri i lajmeve Mustafa Muçaj ishte i ftuar në emisionin n’ZOOM.

Ai rrëfeu plot 4 dekada që ishte pjesë e prezantimit të lajmeve në RTK, shkruan arbresh.info.

Z. Muçaj nuk la pa e përmendur raportin e tij me vajzën Anitën dhe me dhëndrin Ramush Haradinaj.

Ja çka tha ai./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara