Irina Shayk nuk lë vend për imagjinatë

19:44 | 6 Prill 2021

Ajo asnjëherë nuk dështon për të marrë vëmendjen e audiencës.

Dhe Irina Shayk sikurse përherë shfaqet tërheqëse, në pothuajse secilën paraqitje të saj, shkruan portali arbresh.info

Në fotot e reja, Irina u shfaq e veshur me një kostum pothuajse tërësisht transparent.

Ajo kishte veshur kostum transparent, në të cilin tregonte më shumë se që duhet, ngase nuk mbante fare të brendshme.

35 vjeçarja theksoi fizikun e përsosur për të cilin edhe komentohet shumë, teksa po e mbante gjoksin me anë të duarve.

Pozat dhe ecja e saj padyshim që u komentuan në rrjet, duke konsideruar si ndër modelet më joshëse. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara