Iku Afrona nuk është më me Bleron (Foto)

13:25 | 24 Shkurt 2017

Çifti më i përfolur nga mediat rozë është Blero Muharremi dhe Afrona Dika.

Ata po kalojnë një jetë plotë me romancë, por si duket kanë përfunduar pushimet e tyre,transmeton Arbresh.info.

Afrona është kthyer e vetme në Zvicër,

Për më shumë shikoni foton më poshtë./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale