I këndoi ‘Bellës’ dhe ‘Xhanëm’, por jeta e Butrintit nuk është aq e mirë sa duket

18:07 | 19 Mars 2018

Artisti Butrinti është i dashur, e sidomos për femrat.

Karriera e tij ka nisur vite më parë me disa projekte të lezetshme, shkruan arbresh.info.

I këndoi ‘Bellës’ dhe dikujt që iu referua me ‘Xhanëm’ por në fakt jeta e tij private nuk po shkon mirë.

Mësohet se ai dhe moderatorja Kiara Tito i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Ata më nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara