I dashuri i propozon martesë prezantueses së motit (Video)

09:03 | 24 Shkurt 2017

Marcela Mistral është një meksikane dhe është prezantuese e motit në një nga televizionet atje.

Ajo ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj live në emision, shkruan arbresh.info.

Ja momenti emocionues kur Poncho de Nigris, i dashuri i Marceles i ka bërë një befasi të këndshme ku ka kërkuar ndihmën e stafit realizues që kjo gjë të bëhet e mundur./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale