‘Hazall’ një femër shumë tërheqëse jashtë serialit!

11:41 | 28 Shkurt 2018

Njëri prej serialeve turke e ka bërë aktoren Alina Boz të njohur edhe në Kosovë.

‘Hazall’ ani pse rol negativ brenda kornizave të kamerës, me stilin e saj dhe guximin ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve të telenovelave turke, shkruan lajmi.net

Ndërsa të paktë e dinë se si duket ajo në jetën reale, aktive në palestër dhe shumë seksi.

Në vazhdim ju sjellim imazhe të ‘Hazall’në të cilat shihet duke ushtuar dhe trupi i saj duket për mrekulli./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara