Hande Erçel thyen rekordin e ri krah aktorit Bugra Gulsoy

09:29 | 21 Shtator 2019

Hande Erçel është aktorja që numëron një sërë serialesh të suksesshëm.

Në ekranet shqiptare ajo është paraqitur me serialet “Perla e zezë” , “Jetë” dhe së fundmi me “Halka”.

Aktorja ka njoftuar dje në rrjete sociale se do ta shohim shumë shpejt në ekran me një tjetër projekt të ri. Këtë herë ajo do të luajë krah aktorit Bugra Gulsoy dhe lajmërimi i tyre ka kapur shifra rekord për like dhe komente brenda 1 minuti!

 

View this post on Instagram

 

Yakında.. ?

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

Shpërndaje në rrjete sociale