Google ADS

Grupi TNT publikon videoklipin e këngës “Vetëm ty”

19:49 | 28 Dhjetor 2019

Grupi mitrovicas i TNT-së është i njohur për një numër të madh hiteve të sjella ndër vitesh.

E pata pak çastesh ky grupi TNT ka publikuar këngë më të titulluar “Vetëm ty”, projket ky i cili u vizuelizua edhe me një videoklip tejet interesant, shkruan portali arbresh.info

Producenti Nurteel e ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin e këngës.

Xhirimin e videoklipit muzikor e ka realizuar produksioni i njohur “Imagine Films”.

Ndryshe, “TNT” është nga grupet e para në Kosovë e që kanë krijuar një mori hitesh të mëdha, si: “Moj biondinë”, “200 ditë”, “E mallkoj atë ditë” e plot të tjera, të interpretuara nga Ferki Shala. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme