Google ADS

Gruaja më e bukur në botë shfaq linjat perfekte

23:36 | 2 Qershor 2021

Madalina Genea (33), e cila i la në hije të gjithë në festivalin në Venecia dy vjet më parë, dhe sot quhet gruaja më e bukur në botë, po pushon këto ditë me partnerin e saj të ri në Portofino.

Rumania Madalina Genea, e cila jeton dhe punon në Itali dhe ajo së pari është një modele, dhe pastaj një aktore, transmeton portali arbresh.info

Bukurisë së saj nuk i kanë rezistuar as Gerald Butler, Michael Fassbender, Leonardo DiCaprio.

Për shkak të pamjes së saj ekzotike, ajo u shfaq në fushata të shumta, seriale, shfaqje televizive, por edhe video muzikore.

Madalina filloi modelimin kur ishte vetëm 15 vjeç. Ajo bëri shfaqjet e para të modës në Milano, ku ende jeton./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale