Gruaja e Feros tregon trupin e saj perfekt në fotot e reja

09:08 | 13 Tetor 2021

Arbenita Ismajli është një prej nënave më joshëse të ‘shoubizit’ shqiptar.

Modelja bukuroshe pak muaj më parë u bë nënë për të parën herë dhe tashmë ka arritur që t’i rikthejë linjat trupore, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja ka shfaqur format e tonifikuara në dy imazhe që ka sjellë së fundi në llogarinë e Instagramit. E veshur në një palë pantallona dhe në bluzë të shkurtë Arbenita ekspozoi barkun e saj të sheshtë.


Rikujtojmë që Arbenita është e martuar me reperin, Fero, çifti janë bërë prindër të një vajze në prill të këtij viti. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara