Gjoksi i Encas gati për të shpërthyer

23:07 | 10 Nëntor 2019

Këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar ekspozimin e gjoksit të saj

Në fotot e saj të fundit, Enca ka treguar se sa seksi është dhe është shfaqur në një makinë.

 

View this post on Instagram

 

Po ku ke pas ti najhere naj Benz?! GlamTeam @sagerimakeup @sezerhairstyle Photo @iljanstermolli #MWAH

A post shared by ENCA (@enca) on

Për ta tërhequr vërejtjen ajo i ka thënë fansave se “a keni pasur ndonjëherë Benz?”, duke aluduar në makinën Mercedes Benz, por pak fansave i ka interesuar kjo gjë.

Tërë vëmendja e tyre ka shkuar në gjoksin e Encës, e cila edhe në këtë rast ekspozon gjoksin e saj superseksi. /Express/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara