Getinjo kërkon nga publiku që mos ta votojnë Vivin

12:33 | 7 Shkurt 2023

Ish banori i Big Brother Vip Kosova, Getinjo ka një kërkesë nga publiku,

Ai kërkoi që të mos e votojnë Vivin dhe të dal ajo nga shtëpia, pasi për ditën e premte ajo është në nominim.

“Mos e votoni. Ma mire le tvjen te un se boll ka nejt aty!”, shkroi reperi

Getinjo ka disa javë që është larguar me dëshirë nga shtëpia e famshme “BBVK”.

I cili gjatë qëndrimit krijoi lidhje dashurie me blogeren Vivien.

Edhe pas daljes ai është kujdesur që ta befasojë në forma të ndryshme duke ia shprehur dashurinë.

Por me sa duket Geti nuk mund të qëndrojë pa praninë e Vivienit dhe mezi pret të jenë prapë bashkë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale