Georgina publikon video joshëse, eksploron brenda detit

13:45 | 13 Korrik 2021

Ronaldo është duke shijuar pak kohë pushimi me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët pas humbjes së Portugalisë në Euro 2020.

Dyshja janë duke i kaluar disa ditë perfekte në Majorca, shkruan portali arbresh.info

E nga ky ambient mbresëlënës, Georgina e ka postuar videon në profilin e saj zyrtar në Instagram ku shihet e veshur në bikini teksa noton brenda detit dhe shijon gjallesat e bukura brenda aty.

Ndryshe, partnerja e futbollistit portugez njihet për linjat trupore për të cilat komentohet vazhdimisht. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara