Georgina dhe Ronaldo në një darkë romantike

12:36 | 27 Janar 2021

Georgina Rodriguez mori famë që nga lidhja e saj me futbollistin portugez, Cristiano Ronaldo.

26-vjeçarja në rrjete sociale tashmë informon mijëra fansat e saj, duke ndarë imazhe nga përditshmëria e udhëtimet sidomos me të dashurin, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, çifti kanë shijuar një darkë romantike me qirinj, e si përherë futbollisti u tregua i kujdesshëm t’i dhuroj të dashurës një buqetë me trëndafila të kuq.

Ndryshe, Georgina dhe Cristiano rritin katër fëmijë bashkë, ndërsa ajo është nën biologjike vetëm e vajzës së vogël, Alana Martina, e cila ka lindur një në nëntor të vitit 2017. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara