Genta nuk ndalet, vazhdon ta dridh

09:53 | 9 Prill 2017

Këngëtarja Genta Ismaili po vazhdon koncertet në qytete të ndryshme në Kosovë dhe Evropë. Ajo së fundmi ka publikuar një video, ku bashkë me Etnon, përformonin këngën “Shake it”.

E ajo që të bie në sy është që Gentës duket që iu ka përshtatur kënga “Shake it”./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale