Genta befason me dukjen e fundit (FOTO)

19:57 | 4 Mars 2017

Këngëtarja Genta Ismaili ka befasuar fansat me dukjen e saj.

Ajo është shfaqur me një grim më ndryshe se zakonisht, dhe në flokë ka një stil interesant, shkruan arbresh.info.

Ndoshta me këtë dukje ajo do jetë në ndonjë projekt të ri muzikor./Arbresh.info

genta