Gazetari i njohur kritikon këngëtaret për reklamim të tepërt

22:47 | 11 Mars 2018

Gazetari dhe autori i shumë emisioneve argëtuese.

Bëhet fjalë për Agim Kita, shkruan arbresh.info.

I ftuar në emisionin n’ZOOM ai foli rreth projekteve të tij në radio dhe televizion.

Përpos këtyre angazhimeve Agimi kritikoi edhe portalet për lajmet që publikojnë ata.

Por edhe artistet të cilat reklamohen me brende të ndryshme duke lënë në hije zërin që posedojnë.

Detajet i mësoni në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara