Floriani i vogël u rrit, ja fotoja e tij me një femër (FOTO)

23:57 | 4 Mars 2017

Floriani i cili u bë i njohur me këngën ‘Ngjyra e kuqe’ në duet me këngëtarin Adrian Gaxha tashmë është rritur.

Ai tani është adoleshent dhe kuptohet që ka vajza që e tërheqin, shkruan arbresh.info.

Në një foto të publikuar në InstaStory shihet Floriani së bashku me një femër.

Ndoshta fama e tij ka ndikuar që të jetë i pëlqyer nga vajzat./Arbresh.info

floriani

 

 

 

 

Lajmet më të lexuara