Fejohen Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, pas propozimit pinë gjakun e njëri-tjetrit

11:44 | 13 Janar 2022

Aktorja e famshme, Megan Fox dhe këngëtari Machine Gun Kelly janë fejuar.

Megan shpërndau një video në llogarinë e saj në ‘twitter’ , në të cilën shohim këngëtarin duke u gjunjëzuar, teksa i propozon aktores, shkruan arbresh.info

“Një vit e gjysmë më vonë, duke kaluar ferrin së bashku dhe duke qeshur më shumë nga sa e kisha imagjinuar ndonjëherë, ai më kërkoi të martohesha me të. Thashë po… dhe më pas pimë gjakun e njëri-tjetrit” shkruan Megan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Reperi kishte deklaruar se ishte i dashuruar me Megan Fox që në adoleshencë. Siç tha ai, posterin e saj e kishte ngjitur në murin e dhomës së tij dhe ishte ëndrra e tij prej shumë vitesh.

Në fakt, ai u ishte betuar shokëve të klasës se në një moment do të martohej me të.

Kjo do të jetë martesa e parë e Kelly-t, ndërsa Fox ishte e martuar me aktorin Brian Austin Green, me të cilin ka tre fëmijë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara