Elvana Gjata vjen e bukur dhe natyrale

08:38 | 9 Shkurt 2021

Ditë më parë në 34 vjetorin e lindjes, Elvana Gjata u rikthye fuqishëm në muzikë.

Në këtë ditë të veçantë, Elvana i këndoi një dashurie të kaluar, nga e cila hoqi dorë pasi kuptoi se nuk ishte për të, shkruan portali arbresh.info

Por, Elvana së fundi mori gjithë vëmendjen teksa publikoi disa fotografi, ku po duket tejet thjeshtë dhe bukur.

E kuruar në detaje, artistja po shkëlqen si gjithmonë.

Kujtojmë se, projekti “Thirr” u pëlqye tej mase nga fansat e saj të shumtë. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara