Elvana Gjata duket tejet e bukur në fotosesionin e ri

12:16 | 29 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata gjithmonë merr vëmendjen e mediave rozë.

Kështu ka bërë edhe me fotot e reja që i ka publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Elvana erdhi me vjeshje elegante, teksa vuri në pah gjoksin e saj joshës.

“E di & Marre” mban titullin projekti i fundit nga Elvana dhe Ylli Limani i cili u mirëprit nga fansat e dy artistëve. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara