Ellie, Katy apo Rita? (Foto)

09:34 | 23 Shkurt 2017

Të mërkurën mbrëma është mbajtur ceremonia e ndarjes të çmimeve  BRIT Awards 2017.

Në tapetin e kuq parakaluan shumë yje botërore, duke përfshirë edhe artistet Ellie Goulding, Katy Perry dhe shqiptarja me famë botërore Rita Ora.

Bile, këto tri këngëtare janë konsideruar si top 3 artistet e pop-it për momentin, shkruan DailyMail transmeton arbresh.info.

Ato me të arritur në tapetin e kuq në at London’s O2 Arena, kanë mahnitur të pranishmit me dukjen e tyre.

30 vjeçarja Ellie kishte të veshur një fustan të zi të hapur në pjesën para te gjoksi, dhe te këmbët i hapur që tregonte kofshët e këngëtares atraktive.

elliee

elieee

elllii

Ndërsa, shqiptarja me famë botërore Rita kishte të veshur një fustan që anonte nga ngjyra e gjelbërt me gur shkëlqyer dhe fustani i shkonte shumë me grimin.

Mbi fustan mbante një xhaketë që e kombinoi me gur të çmuar që vetëm sa ia shtonte madhështinë ngjarjes.

Flokët e bardha ishin të përmbledhur pak dhe të vendosura pas.

ritaaa

rita-oras

ritaaaaa

E. këngëtarja Katy Perry kishte bërë një kombinim të përkryer, që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve duke ekspozuar këmbët e saj.

Ajo në fyt mbante një qafore të thjeshtë por të kombinuar me delikatesë dhe zinxhirët e vendosur kudo në veshje ishin Chained To The Rhythm.

Katy flokët i kishte të përmbledhura lartë./Arbresh.info/

katyyy

perry

Për më shumë shikoni fotot e 3 vajzave më atraktive të momentit./Arbresh.info/

111

222

Katy Perry on the red carpet at the BRIT Awards 2017 with Mastercard. London's O2 Arena, Wednesday, 22nd February 2017.

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale