Elita Rudi tregon se sa pagoi për një hamburger te restoranti i Nusret në Turqi

09:17 | 14 Tetor 2021

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Elita së fundi është duke i kaluar disa ditë të mira pushimi në Turqi, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka shkuar në një vizitë në restorantin e kuzhinierit të famshëm ‘Nusret’.

Rudi ka ndarë me ndjekësit disa pamje në InstaStory, derisa tregon se ka provuar edhe një hamburger.

Elita ka treguar se ky hamburger kushton plot 65 euro, meqë i është kërkuar nga fansat.

Në një video tjetër në InstaStory, Elita thotë se nuk ishte asgjë më shumë përveç se i mbështjellë me ari.

“Është thjesht një hamburger i mbështjellë me folje ngjyrë ari, e që më të mirë janë ata të Prishtinës që kushtojnë vetëm një euro”, tha Rudi.

Bashkëshortja e reperit Gjiko ka publikuar edhe faturën e plotë, që në total i ka kushtuar 293 euro. /arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara