Einxhel rikthehet në Big Brother

00:20 | 12 Janar 2022

Sonte u eliminua Einxhel.

Mirëpo pas eliminimit ajo është pritur në studio dhe ka hapur biletën e saj dhe ajo ishte biletë e kthimit.

Einxhel kthehet përsëri në shtëpinë e Big Brother VIP, duke vazhduar garën për çmimin e madh.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara