Edhe Don Arbas nënshkruan peticionin për zgjedhje të reja në Kosovë

15:09 | 5 Qershor 2020

Producenti i njohur Don Arbas, ka qenë një ndër producentët më përzgjedhur nga estrada ndër vite.

Ai ka punuar këngë për artistë të shumtë, ndërsa shumica prej tyre janë shndërruar në hite dhe pëlqyer nga publiku, shkruan portali arbresh.info

E së fundi ai ka nënshkruar peticionin për zgjedhje të reja në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur vetë Don Arbas përmes një postimi në Facebook.


Kujtojmë se Peticioni ‘Duam Zgjedhje!’, i cili është organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje deri tani ka mbledhur mbi 60 mijë nënshkrime.

LVV ka deklaruar se ky peticion t’i kthej të gjitha rekordet e nënshkrimeve të peticioneve që nga paslufta. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara