E veshur kuq e zi, Lady Gaga mahniti me performancën e saj gjatë inaugurimit të Joe Biden

17:51 | 20 Janar 2021

Ka filluar ceremonia e inaugurimit të Joe Biden si president i 46-të i ShBA-ve.

E performancën e këtij eventi e nisi artistja e famshme, Lady Gaga, ku mahniti me paraqitjen e saj, shkruan portali arbresh.info

Diçka që ra në sy ishte veshja e saj glamuroze, me ngjyrat kuq e zi.

Kujtojmë se, pjesëmarrës në ceremoni janë edhe ish-presidentët George W. Bush, Bill Clinton dhe Barack Obama, ndërkaq ish-presidenti Jimmy Carter nuk do të mund të jetë pjesë e ceremonisë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara