E tmerrshme: Ja si mori vesh Barbana për vdekjen e Ergit (VIDEO)

17:15 | 5 Mars 2017

Këngëtarja Barbana Dini e cila ishte motra e këngëtarit tashmë të ndjerë Ergi Dini në një intervistë ka treguar se si ka kuptuar për vdekjen e të vëllaut, shkruan arbresh.info.

‘Jam njoftuar nga një gazetare, të cilës nuk dua t’ia përmend emrin dhe e cila më ka kërkuar falje, jo gjithherë falja bën punë dhe atë telefonatë unë s’do e harroj kurrë’, u shpreh me emision Barbana Dini.

Ajo më tutje rrëfeu gjithçka rreth ditëve të para pas vdekjes së vllaut Ergi./Arbresh.info.

 

Lajmet më të lexuara