E shtrirë dhe me veshje sportive, Baby G duket tejet në formë

23:57 | 19 Janar 2021

Ajo është ndër rep-artistet e cila që në paraqitjen e parë ka arritur të grumbullojë mijëra fansa.

Bëhet fjalë për Gordana Kingji, e cila në botën e industrisë muzikore njihet sikurse Baby G, emër ky që ka bërë vend në estradë, shkruan portali arbresh.info

Artistjasë fundi ka marrë vëmendje me pozën e publikuar teksa ka venë në pah gjoksin.


“Baby G me flokë të shkurtër apo të gjatë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor mban titullin “Kuq e Zi”, të cilën e solli në korrik në bashkëpunim me Escobars dhe Grido. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara