A e dini se kjo prezantuese është motra e Gresa Pallaskës?

19:09 | 12 Shkurt 2018

Gresa Pallaska apo siç njihet me rolin e saj si Rabija, gruaja e Xhekut te seriali vendor ‘Çka ka shpija’, është mjaft e përfolur në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo komentohet për çdo paraqitje të saj e së fundmi për fotografitë që publikon, ku po duket tejet elegante.

Madje, ajo është tejet e zonja në profesion, e që është pjesë e shumë shfaqjeve teatrale dhe serialeve të ndryshme.

Por, përveç kësaj për të gjithë ata që nuk e dinë Mjellma Pallaska, prezantuesja e lajmeve në Klan Kosova është motra e Gresës.

Ndryshe, ajo është e martuar me aktorin e stupcave, Mensur Safqiu.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara