Dua uron të dashurin e saj për ditëlindjen e 22-të: Jam me fat që të dua dhe jam e dashura jote

20:00 | 22 Qershor 2021

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit.

Ajo ka thyer rekorde të shumta, teksa është bërë edhe ndër artistet më të dëgjuara në platformat digjitale, shkruan portali arbresh.info

Përpos kësaj, Dua është e hapur edhe sa i përket jetës private, duke ndarë informacione rreth lidhjes së saj.

Sot i dashuri i saj Anwar Hadid feston ditëlindjen 22-të.

Dua ndau disa çaste me të dashurin gjatë gjithë marrëdhënies së tyre derisa nuk munguan edhe ato nga pushimet.

Ndërsa një tjetër e sheh dyshen duke u relaksuar në shtrat me qenin e tyre Dexter.

Me titullin e postimit romantik, ajo shkroi: ‘Urime ditëlindjen i dashur @anwarspc një tjetër xhiro rreth diellit … ti e bën botën time shumë më të mirë’.
Tutje shtoi: ‘Jam me fat që të dua dhe jam e dashura jote. Mezi pres të festoj me ju sot’.

Vlen të theksohet se çifti pëlqehet shumë nga fansat, duke u dhënë atyre përherë vëmendje të madhe. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara