Dua Lipa tregon trupin e tonifikuar para pasqyrës

14:12 | 27 Janar 2021

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Dua Lipa, po vazhdon të ketë sukses të madh industrinë muzikore.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë informacione nga jeta personale e profesionale, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja në rrjetet sociale publikoi foto e veshur me një bluzë e një palë të brendshme të zeza.

Ajo provokoi teksa ngriti bluzën lartë për të treguar barkun e saj të sheshtë dhe të tonifikuar në pasqyrë.

Kujtojmë se artistja e njohur tashmë është duke shijuar pushimet në Meksikë, së bashku me familjarët e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara