Dua Lipa thotë se ndjehet shumë rehat me Anwar Hadid

23:31 | 15 Janar 2021

Dua Lipa ka deklaruar se ndjehet rehat me të dashurin e saj Anëar Hadid, sesa që ka qenë ndonjëherë në ndonjë lidhje tjetër.

Këngëtarja (25) dhe modeli (21) u bashkuan në qershor të vitit 2019 dhe ai është vëllau i vogël i supërmodeleve Gigi dhe Bella Hadid, transmeton portal arbresh.info

Në një intervistë për Rolling Stone Magazine, Dua Lipa ka theksuar se ‘është shumë rehat’ me të dashurin e saj.

Dua gjithashtu ka treguar për kohën e izolimit që kaloi me familjen e të dashurit të saj në Pensilvani, ndërsa shtoi se aty i ka pëlqyer qetësia dhe shëtitjet me kuaj.

Në lidhje me postimet që bën në mediat sociale, ku shfaqet me të dashurin e saj, Du aka theksuar se ‘të gjithë kemi momente të mira që duam të shpërndajmë me të tjerët’.

“Megjithatë, kemi edhe privatësinë tonë, dhe tregojmë vetëm atë që duam të tregojmë”, shtoi Dua.

Dua dhe i dashuri i saj së fundmi janë parë në Meksikë, ku edhe kanë kaluar ditët e fundvitit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara