Dua Lipa publikon një moment intim me të dashurin

23:08 | 21 Prill 2021

Ylli i muzikës pop Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid, vëllai më i vogël i modeleve kryesore Bella dhe Gigi Hadid, kanë qenë pjesë e kryetitujve të mediave ndërkombëtare për më shumë se një vit e gjysmë.

Dyshja u panë së fundmi duke shijuar momente të ëmbla së bashku, shkruan portali arbresh.info

Dua ka ndarë me ndjekësit e saj një video në storien e saj në Instagram derisa shihet duke i dhuruar një puthje në faqe.

Theksojmë se Dua tashmë është në top-lista të artisteve më të suksesshme, e cila mori çmim edhe në “Grammy Awards 2021”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara