Dua Lipa ndan imazhe intime me të dashurin, Anwar Hadid

09:35 | 1 Dhjetor 2020

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid, për më shumë se një vit janë duke shijuar lidhjen e tyre.

Çifti, të cilët filluan romancën në qershor të vitit 2019, vazhdojnë të jenë çdo moment përkrah njëri-tjetrit, shkruan portali arbresh.info

Dua së fundi ka qëndruar në Londër, ndërsa edhe përgatitej që të shfaqej sa më atraktive para fansave.

Pas kësaj, Lipa është kthyer sërish në Amerikë, në shtëpinë e të dashurit të saj, Anwar Hadid.

Dua ka ndarë disa imazhe ku shihet mjaft e lumtur në krahët e Hadid.

Artistja është parë duke i shkëmbyer një puthje në faqe, kurse buzëqeshja në fytyrën e 21-vjeçarit nuk kishte munguar.

Sidoqoftë, Anwar qëndron prapa çdo suksesi të artistes shqiptare duke treguar një përkrahje të madhe ndaj saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara