Dhurata Dora shkëlqen në paraqitjen e fundit

16:32 | 28 Gusht 2021

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po korr sukses të madh me projektet muzikore.

Fjala është për Dhurata Dorën, e cila për vite të tëra ka qëndruar aktive me prurje të reja, e sidomos me postimet në rrjete sociale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi ajo ka postuar një imazh të ri në të cilën është paraqitur me një veshje unike ngjyrë blu të kombinuar me lara të zeza.

“Mi Amor” mban titullin kënga të cilën Dhurata Dora dhe Noizy e lansuan më 23 korrik.

Dhe tash pak më shumë se dy javë nga publikimi, videoklipi i lansuar në YouTube numëron më shumë se 26 milionë shikime. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara