Dhurata Dora duket mahnitëse edhe në veshje sportive

14:25 | 23 Nëntor 2021

Dhurata Dora është një nga personave më të ndjekur shqiptar në Instagram.

Këngëtarja numëron mbi 2.3 milionë ndjekës dhe kjo është një arsye e mirë që ajo të jetë aktive me postimin e fotografive dhe videove nga profesioni i saj, ashtu dhe të atyre nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja nuk zhgënjejë as këtë herë, duke u shfaqur tërheqëse dhe mjaft simpatike.

Kujtojmë se, kënga “Mi Amor” ishte një tjetër sukses i saj duke u bërë një nga hitet më të dëgjuara gjatë sezonit që lamë pas.

Ndërkohë, aktualisht Dhurata ka vazhduar me koncerte dhe mbrëmje muzikore në diasporë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara