Demi Rose e “kall” rrjetin me poza të nxehta para helikopterit

22:19 | 14 Shtator 2021

Demi Rose ka bërë edhe një paraqitje sensacionale ku ka ekspozuar gjoksin e saj në një foto sesion tepër seksi në Itali.

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për ta treguar trupin e jashtëzakonshëm të saj.

Demi Rose nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës me fizikun e saj të famshëm derisa ka pozuar tepër provokative para një helikopteri.

Modelja (26) i ka ofruar përcjellësve të saj një ofertë tepër të nxehtë, ku është zhveshur pothuajse e tëra dhe është parë në ballkon edhe të hotelit të saj në Positano të Italisë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara