Google ADS

Deklarata kundër partnerit të ri të Dua Lipës? Reagon Anwar Hadid

17:07 | 23 Maj 2023

Ish i dashuri i Dua Lipes, Anwar Hadid ka reaguar duke fajësuar internetin që mendoi se mesazhi i tij i fshehtë se “dua ta vrasë atë” ishte për të dashurin e ri të Dua Lipës.

Modeli shkroi në Instagram Story të hënën se ndjekësit e tij duhet të jenë të mërzitshëm që shpikin teori të tilla.

“Çmenduri se si Interneti do të krijojë artikuj të tërë për gjëra që ata nuk dinë!! Jeni shumë të mërzitshëm. Më falni.”-shkroi ai.

23-vjeçari shkaktoi furtunë në rrjet të dielën kur postoi një selfie me mbishkrimin, “Duke u përpjekur të mos e gjej dhe ta vrasë”.

Hadid, i cili është vëllai i motrave modele Gigi Hadid dhe Bella Hadid, më vonë ndau një selfie në pasqyrë dhe shkroi: “Nuk mund të marr frymë”.

Lipa nuk reagoi publikisht ndaj mesazheve të Anwarit, të cilat ai i shkroi pak orë pasi ajo dhe partneri i saj i ri, Romain Gavras, bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Kanë 2023.

Dua dhe Anwar ishin në një lidhje nga viti 2019 deri në 2021.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme