Daphne Joy ekspozon format në Greqi

10:39 | 25 Qershor 2018

Daphne Joy është e njohur për format e saj bombastike.

Modelja 31 vjeçare po shijon pushimet e saj në Greqi prej nga ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj tejet provokative.

Daphne ka qenë në lidhje me këngëtarin Jason Derulo me të cilin ka edhe një fëmijë 5 vjeçar dhe po ashtu me reperin e famshëm 50 Cent./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara