Dalin pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit

19:15 | 22 Shtator 2022

A jeni gati për Nora Istrefin?

Artistja shumë e njohur shqiptare ka njoftuar se projekti muzikor tash është gati.

Ajo tregoi se ‘Ciao’ vjen nesër dhe publikoi pak sekuenca të videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Për projektin muzikor u kujdesën Yll Limani dhe Fatjon Miftari.

Shpërndaje në rrjete sociale