Google ADS

Dalin fotot më të reja të martesës së Hanës

00:55 | 16 Nëntor 2017
Trina Galanxhi

Hana Shehu moderatorja e njohur ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me personin e saj të zemrës Binin, shkruan “Kosovarja”.

I pamë disa foto nga kjo dasmë e madhe që çifti në fjalë e bënë, por sonte ne ua sjellim edhe disa foto të tjera të cilat sigurisht se nuk i keni parë deri më sot.

Hana dhe Bini në dasmën e tyre dukeshin shumë bukur, ata vërtet shkëlqenin.

Madje prezantuesja Shehu rrezatonte pozitivitet dhe shihej se po e jeton dasmën e saj si një përrallë të bukur.

23421913-1942142476059631-7667623298993225728-n 23498446-867141023411109-606339950723465216-n

23498464-750968805089474-3536460725608251392-n

23498723-1959634120974323-7952460582261620736-n

23498784-1321219521322960-8885086909244637184-n

23507490-258094621381591-7954169730137325568-n

23507577-1384944861617421-7136968080843866112-n 23507665-129575107758515-2178825639266615296-n 23507763-375620599544810-3842903811794403328-n 23594241-1997678080517753-6915850116335140864-n 23594263-397021434050702-7985829935530901504-n 23594276-2015385295373991-7861037633521057792-n 23594441-166441727276581-5959246833774493696-n hana-dhe-bini

Shpërndaje në rrjete sociale