Dafina e suksesshme, kënga e saj dëgjohet edhe në Egjipt

22:09 | 23 Shkurt 2021

Këngëtarja shumë e suksesshme kosovare Dafina Zeqiri ka arritur të jetë një emër mjaftë i njohur jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe më gjerë.

Është zëri i saj dhe paraqitjet skenike që e bëjnë të dallojë nga të tjera.

Thuajse të gjitha këngët e saj janë shndërruar në hit, duke marrë miliona klikime në “Youtube”.

Më herët ajo publikoi në Instastory një video, duke treguar se kënga e saj “Milion dollar” dëgjohet edhe në Egjipt.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara