Dafina dhe Ya Nina sjellin duetin e parë mes tyre

18:44 | 11 Maj 2023

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka sjellur projektin e saj më të ri muzikor, në bashkëpunim me Ya Nina.

Kënga tashmë gjendet në You Tube.

Ky është dueti i parë mes vajzave./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme