Cozman në spital, kjo është gjendja e tij

14:49 | 27 Korrik 2019

Reperi i njohur, Cozman, pak ditë më parë ishte shtrirë në spital.

Artisti njoftoi përmes rrjeteve sociale se nuk ishte mirë më shëndetin por premtoi se do të kthehej shpejtë.

Tani, Cozman ka bërë me dije se është mirë dhe ka postuar një fotografi të re në Instagram duke treguar se po e merr veten.

Ai u zotua sërish se do të rikthehej shpejtë duke lënë të kuptohet se do të kemi projekte të reja nga ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara